Laboratorium Technologii Betonu     535 033 635    biuro@cfblab.pl

CFB Laboratorium technologii betonu

Firma CFB to niezależne, akredytowane laboratorium badawcze. Zajmujemy się kompleksową obsługą technologiczną. Wykonujemy badania betonu, kruszyw, cementu oraz projektujemy mieszanki betonowe. Oferujemy obsługę geologiczną i geotechniczną. Przeprowadzamy diagnostykę konstrukcji wraz z opracowaniem orzeczeń technicznych i ekspertyz. Wspieramy firmy produkcyjne w zakresie wprowadzenia Zakładowej kontroli produkcj. Przeprowadzamy badania typu oraz przygotowujemy do uzyskania Krajowego certyfikatu właściwości użytkowych dla betonu.

Działając od 2008 roku stawiamy na stały rozwój kadry inżynieryjno-technicznej, poszerzenie zakresu wykonywanych usług, oraz zwiększanie zasięgu działalności. Będąc członkiem klubu Polskich laboratoriów badawczych POLLAB korzystamy z szerokiego wachlarza specjalistycznych szkoleń oraz uczestniczymy w międzylaboratoryjnych badaniach wspólnie z czołowymi akredytowanymi jednostkami badawczymi z całej Polski.

Podstawą dla naszej działalności jest w pełni profesjonalna obsługa, opierająca się na systemie zapewnienia jakości ISO 17025. Stawiamy na rzetelność i fachowość oferując konkurencyjne ceny.


   

 

Partnerzy